O nas

SportPoint to ekskluzywne studio dla Pań i Panów. Zlokalizowane jest w Świnoujściu, w pobliżu supermarketu Netto.

Ponad 700 m² powierzchni oraz własny parking dla Klientów zapewniają naszym Gościom wystarczająco dużo miejsca i możliwości dla dobrego samopoczucia.

Nasz wykwalifikowany personel z przyjemnością doradzi Państwu w kwestii programu treningowego oraz prawidłowej diety. Każdy, niezależnie od wieku, znajdzie u nas coś dla siebie – treningi w grupie, ćwiczenia na urządzeniach, indywidualną opiekę osobistego trenera, saunę oraz solarium. Osoby, które nie myślą o aktywności sportowej i nie chcą zostać członkiem naszego studia, mogą skorzystać z solarium i zażyć kąpieli słonecznej lub wypocząć w saunie. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy oddzielne przebieralnie dla kobiet i mężczyzn z szafkami i natryskami.

Informacje i terminy dotyczące kursów fitness (Tae Bo, Spinnig, Step, Aerobic itd.) znajdą Państwo w naszym aktualnym terminarzu. Pierwsze zajęcia rozpoczynamy już o 08:30.

W poniedziałki o godzinie 19:15, a w środy i piątki o 19:30 prowadzimy w naszej salce bokserskiej treningi boksu. Informacje na ten temat znajdują się w cenniku.

Po intensywnym treningu zachęcamy do wypoczynku w naszym barze, w którym oferujemy szeroką gamę napojów witaminowych i proteinowych.

Dla tych z Państwa którym brak opieki nad dziećmi uniemożliwia regularne treningi mamy doskonałe rozwiązanie – zabierzcie dzieci ze sobą. Studio dysponuje specjalną salą zabaw dla dzieci, gdzie maluchy mogą malować, układać puzzle i bawić się.

Studio SportPoint czynne jest cały rok, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 21:30, w soboty w godz. 10:00 – 18:00.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia nas osobiście.

Czekamy na Was i z radością powitamy w naszym Studio.